Niewątpliwy sukces Aqua Fitness związany jest ze środowiskiem wodnym, które daje wręcz nieograniczone możliwości wykonywania ćwiczeń i pełnego rozluźnienia ciała.

Oferujemy kompleksowy trening z szerokim wachlarzem możliwości kształtowania zdolności motorycznych. Aqua to szalenie bezpieczna i efektywna forma ruchu. Doskonały trening o zróżnicowanej intensywności i specyfice. Niewątpliwie atutem tej formy ruchu jest przyspieszenie przemiany materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Uzyskujemy szybkie i długotrwałe rezultaty walki z nadwagą. Woda to najlepsze środowisko do skutecznego niwelowania napięć ciała. Przepływ energetyczny i wyzwalanie pozytywnych wibracji , to istotne elementy każdego treningu. Podczas zajęć zapoznasz się z nowoczesnym sprzętem wykorzystywanym do pracy w wodzie. Przybory służą przede wszystkim kształtowaniu wytrzymałości, siły mięśniowej i gwarantują przestrzeń bezpieczeństwa.

Różnorodność zajęć w przestrzeni Aqua Pure Energy stwarza dla Ciebie wiele możliwości rozwoju i doboru treningu pod kątem własnych potrzeb.

Zapraszam do wspólnego odkrywania.

Poprzedni Następny