Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Programy

01 Aqua Pure Energy

wszechstronny rozwój organizmu

To kompleksowy trening ukierunkowany na wszechstronny rozwój organizmu. Istotą treningu jest dynamiczna forma ruchu oraz wyzwalanie czystej energii, zapewniającą harmonię dla ciała, umysłu i ducha. Dynamika zajęć ma bezpośredni wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnianie organizmu.

Celem zajęć jest regeneracja na poziomie energetycznym i motywacyjnym. Wyzwalamy endorfiny, poszerzamy granice własnych umiejętności i dbamy o piękny klimat dobrej zabawy. Trening polecany dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących odkryć własne zasoby energetyczne.

02 Aquacycling

trening cardio na rowerach wodnych

To najprzyjemniejsza forma aerobów i jednocześnie doskonały sposób na skuteczne spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, dotlenienie organizmu oraz zwiększenie wydajności pracy serca i płuc. Masujący wpływ wody wyjątkowo skutecznie wpływa na jakość napięcia skóry.

Woda schładza rozgrzane mięśnie podczas wysiłku powodując przyjemne zmniejszenie odczucia zmęczenia. Trening polecany dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej, wytrzymałości organizmu, a także dla osób po przebytych kontuzjach.

03 Aqua Balance

w poszukiwaniu balansu umysłu i ciała

To trening wzmacniający wszystkie grupy mięśni, usprawniający mobilność i koordynację ruchową. Doskonałe zajęcia rozwojowe dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Trening polecany dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej, wytrzymałości organizmu, a także dla osób po przebytych kontuzjach i urazach.

Poszukiwanie wewnętrznej równowagi, niwelowanie napięć ciała, rozluźnienie oraz wszechstronny rozwój psycho-fizyczny. Dynamiczne rozciąganie usprawnia i wpływa na jakość życia.

04 Aqua Flow

ogólnorozwojowy dla każdego

Wykorzystujemy wodę jako źródło odżywienia naszego ciała i uwolnienia z niego wszelkich napięć. Skupiamy się na kompleksowej pracy z ciałem - wszystkich grup mięśniowych i stawów w komfortowym, indywidualnym zakresie ruchu, przy stopniowym wzroście intensywności.

Celem treningu jest naturalne wzmacnianie, doskonalenie wytrzymałości i sprawności mięśniowej, ale również rozluźnienie. Dobór sprzętu wypornościowego zapewnia pełną adaptację w środowisku wodnym. Aqua flow to intensywna chwila przyjemnego odprężenia.

05 Aqua Power

zwiększają wytrzymałość i siłę

To kompleksowy trening ukierunkowany na kształtowanie zdolności motorycznych, zwiększający wytrzymałość i siłę organizmu. Dynamiczna muzyka i specjalnie dostosowany sprzęt wpływają na jakość oraz atrakcyjność zajęć. Doskonałe zajęcia dla osób wymagających poszukujących wielu wrażeń i wyzwań wodnych.

Czym jest dla mnie luksusowa wartość treningu wodnego?

…to intensywna chwila przyjemnego odprężenia. To głęboki oddech, uwolnienie napięć z ciała i doświadczanie subtelnej lekkości. Woda to niesamowita przestrzeń do pracy z ciałem i emocjami.

Zobacz video

Pracuję z energią, pracuję z oddechem, poruszam emocje!

Do góry